רוצה לפרסם חינם את העסק שלך ב B144? להוספה >

המהפך המדהים של אליאל: מזמר לבעל עסק משגשג

על שינויים קטנים שמטיסים את הקריירה לשחקים

מאת: | זמן קריאה: 01:27 דק' | יוני 2018 | מערכת B144 דיגיטל | שיתוף באמצעות דואר אלקטרוני שיתוף בפיסבוק שיתוף בטווטר

המהפך המדהים של אליאל: מזמר לבעל עסק משגשג
משוק הבמות - לשוק התיירות

אליאל היה זמר ומפיק. כיום, הוא בעלים של חברת תיירות אילתית הפועלת גם בחו”ל. בחברה מועסקים כבר עשרה עובדים. עכשיו הוא משתף בלקחים שיכולים לסייע גם לעסק שלכם.

דריסת רגל לא צפויה

לפני כשש שנים, כשהפיק אירועים והופעות, אליאל חטואל היה בקשר גם עם אורחים מחו”ל שביקשו לא פעם המלצה על סוכן נסיעות שיעזור לארגן את החופשה שלהם בישראל. בסופו של דבר הוא הבין שיש לו את הניסיון והכישורים ליצור חבילות נופש כאלה בעצמו – והחליט לפתוח חברת תיירות.

האני מאמין: משירות לשליחות

“אני רואה בעבודה שלי שליחות אמיתית”, אומר אליאל, “ולכן הדגש בחברה הוא על זמינות מיידית, כמעט 24/7, מתן שירות מקצועי וראיית טובת הלקוח תמיד. בזכות הקשרים שיצרה החברה בענף והמחויבות ללקוח יש לנו אפשרות להשיג את הדילים המשתלמים ביותר ולאפשר להם חופשה בדיוק כפי שחלמו”. גיבוש ה”אני מאמין” של העסק בשלבים הראשוניים הוא הכרחי לתכנית עסקית מנצחת.

 

האינטרנט עובד אם יודעים איך להשתמש בו - לאליאל זה עבד

האינטרנט עובד אם יודעים איך להשתמש בו – לאליאל זה עבד (צילום: shutterstock)

 

למצוא את הנישה שלך

עם הזמן, החברה הלכה והתרחבה ואליאל הבין שהוא רוצה גם לעשות משהו מעבר. בדומה לאנשי עסקים רבים, גם אליאל בחר להתמקד בנישה מסוימת – אך הבחירה שלו הייתה בהחלט יוצאת דופן.

הוא החליט להציע שירות ייחודי בנוף הישראלי, כלומר התאמת טיולים מאורגנים לבעלי מוגבלויות. במסגרת הזאת הוא הוביל בין היתר נופש משולב עם מופע מרגש בעבור 150 עיוורים, בני משפחה ואפילו כלבי הנחייה שלהם.

פירות הנתינה הם המתוקים ביותר

“זה לא היה עניין של מה בכך למצוא מלון שיכול לארח מספר גדול כל כך של אורחים בעלי צרכים ייחודיים, שלא לדבר על הכלבים, שבחלק גדול מבתי המלון קשה למצוא עבורם מענה”, הוא נזכר. “את כל זה עשיתי מתוך רצון גדול לתת לקהילה ולהתנדב ומתוך אמונה שלכל צורך ניתן למצוא מענה הולם”.

זוהי לא רק החלטה ערכית ומספקת – אלא גם השקעה עסקית משתלמת. מהלכים כאלו לעיתים זוכים לסיקור ברשתות החברתיות ובכלי התקשורת ומציגים את המותג באור חיובי יותר.

 

התקדמו לפרסום שעובד – עם המומחים של B144

 

עשייה חיובית תמיד משתלמת

עשייה חיובית תמיד משתלמת (צילום: shutterstock)

 

כלי השיווק של העולם החדש

כיום כל אחד יכול להשקיע בפרסום אפקטיבי ברשת באמצעות מגוון רחב של כלים מתקדמים. אליאל עושה זאת באמצעות פרסום ברשתות החברתיות ומקפיד כבר חמש שנים להיעזר במדריך המתקדם של B144. הכלים הפרסומיים שהוא מקבל באמצעותו, לרבות קידום מקצועי בפייסבוק, הפקת סרטון תדמית וניהול כרטיס עסקי באתר – תורמים להגברה משמעותית של חשיפת העסק לקהלים חדשים.

האינטרנט עובד אם יודעים איך להשתמש בו“. קובע אליאל. הוא מסביר שדרך המדריך של  B144 התחילו להגיע אליו הרבה לידים, אבל מדגיש כי חשוב גם לדעת לסווג אותם ביעילות ולטפל בהם במהירות. “הבנתי שאם מגדירים נכון את היעדים והצרכים, אפשר לסווג לקוחות רלוונטיים ולייעל את התהליך”, סיכם.

אליאל נשיונל: הדקה ה- 99 תיירות ונופש
שנת הקמה 2012
אזור פעילות ישראל וחו”ל
תחום פעילות תיירות ונופש
כמות עובדים 10 עובדים
פרסום ב B144 סרטון תדמית, כרטיס עסק ב B144, פרסום בפייסבוק
שיתוף באמצעות דואר אלקטרוני שיתוף בפיסבוק שיתוף בטווטר