רוצה לפרסם חינם את העסק שלך ב B144? להוספה >

כרטיס עסק ב-B144: שאלות ותשובות

הלקוחות שלך צמאים למידע איכותי ומועיל. בדיוק לשם כך נועד כרטיס העסק של b144

2018-01-22

https://digital.b144.co.il/%d7%9b%d7%a8%d7%98%d7%99%d7%a1-%d7%a2%d7%a1%d7%a7-%d7%91-b144-%d7%a9%d7%90%d7%9c%d7%95%d7%aa-%d7%95%d7%aa%d7%a9%d7%95%d7%91%d7%95%d7%aa/

מאת: | זמן קריאה: 01:24 דק' | ינואר 2018 | מערכת B144 דיגיטל |

 • כרטיס עסק ב-B144: שאלות ותשובות
  כבר הצטרפתם?

  מיליוני גולשים מחפשים מדי חודש מידע על עסקים בפורטל המתקדם של B144. לכן, מומלץ לכל בעל עסק לפתוח כרטיס עסקי בפורטל המתקדם וגם להשקיע משאבים ביצירת נוכחות ובולטות בו. הנה שאלות ותשובות חשובות שיקלו עליכם את תהליך העבודה – ואת החשיפה:

   

  מהו כרטיס עסק ב-B144 ואיך הוא יקדם את המטרות העסקיות שלי?

  כרטיס העסק מכיל את כל המידע החשוב על העסק שלכם לרבות שעות פתיחה, כתובת, טלפון, אתר ומידע כללי. אבל, הכרטיס לא מכיל רק מידע קורקטי והוא גם מאפשר לכם לפרסם תמונות שיגבירו את החיבור של הגולשים אל העסק, תיאורי מוצרים אטרקטיביים, סרטוני תדמית ועוד.

   

  אם אני יכול לפתוח כרטיס בחינם, למה כדאי לי להצטרף כלקוח?

  לקוחות הפורטל זוכים לחשיפה גבוהה בראש תוצאות החיפוש של B144 ובשלל ערוצי התקשורת הנוספים של הפורטל לרבות: המדריך העסקי של B144, המוקד הקולי, אתר האינטרנט והאפליקציה. בנוסף, מוצגים העסקים בכמה מהאתרים המובילים בישראל, לרבות: יד 2, עכבר העיר, ווינט, וואלה וטיים אאוט. כל אלו עוזרים להגביר את הפרסום באינטרנט של העסק שלך.

   

  האם השירות מעניק לי יתרון גם מחוץ לפורטל?

  לרשות הלקוחות עומד גם צוות מומחים שמציע מגוון שירותי פרסום משלימים לקידום העסק במחירים נוחים, ובהם: פרסום ממומן בגוגל, הקמת אתר עסקי, הפקת סרטון תדמית, ביצוע מיתוג קולי ועוד. בנוסף, מתבצעים מאמצים גם לקידום אורגני של העסק בגוגל. זה אומר למעשה שנעשים מאמצים כדי להבטיח שהעסק יוצג במיקום גבוה בשורות החיפוש ללא צורך בפרסום מודעות ממומנות.

   

  עשרות אלפי בעלי עסקים כבר נמצאים ב-B144. הצטרפו עכשיו

   

  אני לא "שוחה" בטכנולוגיה, האם יהיה לי קשה להשתמש במערכת?

  המומחים של B144 השקיעו מאמצים רבים בפיתוח מערכת ניהול שתתאים לכולם. זה אומר למעשה שגם מי שלא בדיוק מסתדר עם מערכות דיגיטליות יידע להשתמש במערכת של B144 ולנהל את כרטיס העסק שלו באופן עצמאי, בקלות וללא תלות בשיחות תכופות למוקד השירות. בנוסף, כדי להגביר את נוחות השימוש במערכת פיתחנו בעבורכם גם אפליקציה ייעודית שמאפשרת לבצע את כל הפעולות לניהול העסק גם מהטלפון הנייד.

   

  האם ניתן להשקיע בפרסום האתר שלי במקביל לפרסום בפורטל העסקים של B144?

  בוודאי. גם אתר עסקי וגם כרטיס ב- B144 הם שני כלים דיגיטליים שיכולים בהחלט להגדיל את הרווחים של העסק. הפרסום של שניהם אינו סותר זה את זה ולא ייפגע בתוצאות. קישורים מהכרטיס ב- B144 לאתר שלכם וממנו עשויים אף לעזור בקידום האורגני של שני הכרטיסים בגוגל.

   

   

   


   

  B144 דיגיטל אחת מהחברות המובילות בתחום הפרסום בדיגיטל עם תג איכות של גוגל פרטנרס (Google Partner).
  כחברה העובדת בשותפות קבועה עם גוגל, אנחנו מבינים לעומק את עולם השיוק הדיגיטלי ויודעים בדיוק איפה הקהל שלכם נמצא ומה הם מחפשים.
  תנו למומחים של B144 דיגיטל למצוא לכם את חבילות הפרסום המשתלמות ביותר, כלי פרסום דיגיטליים חדשניים ופתרונות שיווק במטרה להגדיל את כמות הלקוחות שלכם.     לחבילות הפרסום שלנו לחצו כאן >>>

  גוגל פרטנרס

  תג איכות גוגל פרטנרס

 • דילוג לתוכן