רוצה לפרסם חינם את העסק שלך ב B144? להוספה >

סוד ההצלחה של ענת צימרמן: כך תהפכו קליניקת עיסוי לעסק משגשג

ממכון עיסוי למרכז ריפוי לגוף ולנפש

מאת: | זמן קריאה: 01:58 דק' | דצמבר 2018 | מערכת B144 דיגיטל | שיתוף באמצעות דואר אלקטרוני שיתוף בפיסבוק שיתוף בטווטר

סוד ההצלחה של ענת צימרמן: כך תהפכו קליניקת עיסוי לעסק משגשג
הרבה יותר מרק עיסוי. ענת צימרמן

 

“הקליניקה של ענת”, בניצוחה של ענת צימרמן, לא מציעה רק עיסוי. זהו מקום שבו מבריאים את הגוף והנפש. כעת ענת מספרת מהו סוד הקסם של המקום ומשתפת בעצות להצלחה בתחום:

 

הקליניקה של ענת – ענת צימרמן

שנת הקמה 2008
אזור פעילות מושב הדר עם
תחום פעילות עיסוי מקצועי ופסיכותרפיה גופנית
כמות עובדים 4
פרסום ב B144 פרסום ב-B144

 

למה בחרת לעסוק דווקא בתחום הזה?

“היכולת לרפא את הגוף והשרירים דרך עיסוי עמוק וממוקד תמיד משכה ועניינה אותי מאוד. הידיעה שאדם מגיע אליי עם בעיה מסוימת ואני מצליחה לשפר את ההרגשה שלו ממלאת אותי בסיפוק”.

 

מהו חזון העסק שלך?

“אני מאמינה שכדי להציע טיפול אפקטיבי בקליניקה, חשוב לתת דגש לחיבור בין גוף ונפש. כששריר תפוס או כואב, ברוב המקרים זה רק תסמין לבעיה רגשית עמוקה יותר. זו הסיבה שמעבר לעיסוי אני גם מציעה טיפולים פסיכותרפיים כדי לנסות להבין איך הכאב קשור לקשיים נפשיים שאנחנו סוחבים מהעבר.

 

רוצים לבנות את סיפור ההצלחה שלכם? פנו עכשיו למומחים של B144

 

המטרה היא לעזור למטופל להתמודד בצורה נכונה יותר עם חרדות, פחדים, לחץ, ביטחון עצמי ירוד ותחושת תקיעות. השילוב בין הטיפול בגוף ובנפש משפר מאוד את היעילות של המפגש בקליניקה”.

 

"מטפלות מקצועיות שמעניקות שירות מצוין"

“מטפלות מקצועיות שמעניקות שירות מצוין” (צילום: shutterstock)

 

מה הייחודיות של הקליניקה שלך?

“כל המטפלות בצוות הן מקצועיות, מסורות ומעניקות שירות מצוין ללקוחות. זהו מקום שאנשים מגיעים אליו לצורך ריפוי. זו הסיבה שגם העיצוב של הקליניקה וגם אופי השירות שלנו מוכוונים למטרה הזאת. חשוב לנו גם שכל אדם יוכל ליהנות מהשירות שלנו ולכן יש בקליניקה נגישות מלאה לאנשים עם מוגבלויות”.

 

את זוכרת סיפור מיוחד מחיי העסק שהותיר בך חותם משמעותי?

“פעם הגיע אליי מטופל שעבר תאונת דרכים וסבל מ’צליפת שוט’, מצב שבו הצוואר נפגע מאוד מעוצמת הפגיעה. אחרי התאונה, נתפסו לו כל השרירים בכתפיים, בשכמות ובצוואר והכאב הקרין גם לגב התחתון ולרגליים.

במשך חמישה חודשים בנינו תכנית לשיקום השרירים, שכללה עיסוי ממוקד של השרירים והגידים הפגועים. בסוף התקופה הזאת הוא סיפר שלא רק שהוא חזר לעצמו, אלא שהוא גם מרגיש יותר טוב מאשר בתקופה שלפני התאונה. הוא הרגיש גמיש יותר, טווח התנועה התארך וגם מצב המפרקים השתפר”.

 

"אנשים לנצח יזכרו איך גרמת להם להרגיש"

“אנשים לנצח יזכרו איך גרמת להם להרגיש” (צילום: shutterstock)

 

מה המוטו שלך להצלחה?

“אנשים לא יזכרו מה אמרתם להם, אבל לנצח יזכרו איך גרמתם להם להרגיש – העיסוי הוא טיפול שאין בו מילים, אבל המגע בו מרפא את הגוף והנפש. כשאתה נוגע באדם בצורה נכונה ומדויקת, הוא חווה תחושה נעימה ומרפאת שנחרטת בזיכרון. אלו הדברים שהאדם בסופו של דבר לוקח איתו הלאה מהטיפול וזה הכוח שמניע אותי בעבודה”.

 

מה הטיפ שלך להצלחה?

“אני ממליצה לכל אדם שרוצה להיות מטפל, לרכוש כמה שיותר ידע ולהבין שאפשר לעזור לאנשים לא רק דרך הגוף, אלא בעזרת טיפול לנשמה. במהלך עשר השנים שלי בתחום למדתי גם את ‘שיטת אלבאום’ לטיפול פסיכותרפי, לצד למידה של מגוון טכניקות עיסוי”.

 

באילו קשיים את נתקלת בעסק?

“לפעמים במהלך העיסוי האדם מגיע מכווץ ומפוחד, מה שמקשה מאוד לחדור לתוך השריר ולטפל בו. במצב כזה, כשהלחץ של האדם מקשה עליו לשחרר, לא תמיד מגיעים לתוצאות הרצויות. כשאני נתקלת במטופל כזה, חשוב לי להשרות עליו שלווה שתאפשר לו לסמוך עליי ולהתמסר לטיפול. אני מנסה לשדר אמת ואותנטיות במפגשים האלו כדי לאפשר לאנשים להרגיש בטוחים ושלווים מספיק.

חלק מהאנשים גם מצפים לתוצאות מיידיות, אבל לפעמים קורה שבסוף הטיפול השריר עדיין כואב ורק למחרת מרגישים שיפור והטבה. עם השנים למדתי כמה חשוב לשמור על סבלנות בתחום הזה וגם להדגיש לאנשים שריפוי ושיקום הם תהליכים שלוקחים זמן”.

 

איך את מפרסמת את העסק?

“פעם הייתי מפרסמת בעיקר בפייסבוק ובאתר פרטי, כמו גם בכל מני פלטפורמות של רפואה משלימה. עם הזמן הפסקתי להשקיע בכלים האלו כי המאמץ לא כל כך השתלם. כיום אני מפרסמת בעיקר ב-B144 והפלטפורמה הזאת עובדת לי מצוין.

עם הזמן הבנתי שתמונה שווה אלף מילים. בפרסום ב-B144 אני יכולה להשתמש בתמונות שתופסות את העין של הגולשים, מה שהיה חסר לי בפלטפורמות אחרות. היום אני גם ממליצה למטפלות אחרות לעשות כמוני ולפרסם שם בגלל התוצאות המעולות שאני מקבלת מהשירות”.

שיתוף באמצעות דואר אלקטרוני שיתוף בפיסבוק שיתוף בטווטר