רוצה לפרסם חינם את העסק שלך ב B144? להוספה >

שומעים? למה חובה לבחור צליל המתנה לעסק

כשהלקוחות שלכם נמצאים על הקו, כדאי שהם ירגישו הכי נעים שאפשר

מאת: | זמן קריאה: 01:19 דק' | ינואר 2018 | מערכת B144 דיגיטל | שיתוף באמצעות דואר אלקטרוני שיתוף בפיסבוק שיתוף בטווטר

שומעים? למה חובה לבחור צליל המתנה לעסק
מוזיקת מעליות אאוט

בעבר, צליל המתנה לעסק או פתיח אישי לטלפון היה מנת חלקם של חברות וארגונים גדולים בלבד. אבל הצורך במרכזייה גדולה, מסורבלת ויקרה כבר פסח מן העולם, וכיום כל עסק, קטן או גדול ככל שיהיה, יכול בקלות להטמיע קובץ קול כצליל המתנה ולשדרג משמעותית את המיתוג הקולי שלו. עד כמה זה חשוב, ומהם היתרונות של צליל המתנה?

 

ייחודיות היא שם המשחק

בעולם הטכנולוגי והתחרותי בו אנו חיים – ייחודיות לעתים עושה את כל ההבדל. צליל המתנה הוא חלק מעולם המיתוג הקולי המסייע לעסקים לקבל עוד דחיפה אל עבר מיתוג נכון, צירוף לקוחות חדשים והגדלת המכירות.

אחת הדרכים היעילות להיבדל מהמתחרים המציעים שירותים דומים הוא צליל המתנה עסקי, או פאנטון עסקי, אשר מעניין ונעים יותר ללקוח הנמצא מעברו השני של הקו, ונחרט בתודעתו עוד לפני שנוצרה אינטראקציה ראשונית ביניכם.

 

זה לא אותו השיר שהיה קודם?

זה לא אותו השיר שהיה קודם? (צילום: Pathdoc, shutterstock)

 

העברת מידע כבר מהרגע הראשון

צליל המתנה מאפשר לשלב מידע על העסק באמצעות קריינות מקצועית. לקוח פוטנציאלי מתעניין בשירות שלכם, מתקשר, ועוד לפני שדיבר עם נציג כלשהו – מיד נתקל בצליל המתנה עסקי המספר לו על יתרונות העסק שלכם, שעות פעילות, מעביר מסרים שיווקיים וכל מידע רלוונטי אחר. עסקים רבים מעדיפים אופציה זו על פני צלילי החיוג הרגילים או מוסיקת רקע ללא מטרה.

 

מעוניינים בצליל מקורי לעסק שלכם? היעזרו במומחי הדיגיטל של B144

 

רושם מקצועי ואמין

צליל המתנה מהווה יתרון בולט מאוד עבור עסקים קטנים ועצמאיים, כיוון והוא יוצר רושם מקצועי ביותר ומגדיל את הביטחון ואמון הלקוחות בעסק בצורה פשוטה יחסית. בנוסף, זה מיד יוצר תחושת ידידות וקרבה בקרב לקוחות חדשים וקיימים ומשפיע לטובה על חיזוק הקשר עם הלקוחות.

 

מחיר נוח לכל כיס

ישנן המון דרכים טובות לשווק את העסק שלכם, אך צליל המתנה ללא ספק נמצא אי שם בראש הרשימה. לא רק בגלל שהוא יעיל להפליא, ייחודי ומכוון מטרה, אלא גם בגלל שהוא מספק רעננות וחדשנות לכל עסק ובטווח מחירים נוח והגיוני לכל תקציב. אין צורך להוציא אלפי שקלים על מסע פרסום מטורף, כשאפשר להגיע ללקוחות קיימים וחדשים בקלות, בנוחות ובנעימות באמצעות צליל המתנה ייחודי.

 

חוויה שיווקית דרך הטלפון

חוויה שיווקית דרך הטלפון (צילום: Volodymyr Tverdokhlib, shutterstock)

 

מענה מהיר = שירות טוב

אנשים היוצרים קשר עם העסק שלכם, מעוניינים לקבל מענה מיידי ככל הניתן. לעתים, לא תהיה לכם אפשרות לענות מיד, ולכן צליל המתנה המכיל קריינות מקצועית ומעביר מסרים רלוונטיים – בין אם מסרים שיווקיים אודות מוצר או שירות חדש, ובין אם פרטים אודות בית העסק – מספק מענה חלופי מהיר והופך את זמן ההמתנה על הקו לנעים ושירותי הרבה יותר.

 

שיתוף באמצעות דואר אלקטרוני שיתוף בפיסבוק שיתוף בטווטר