רוצה לפרסם חינם את העסק שלך ב B144? להוספה >

כרטיס להצלחה: שיתוף הפעולה החדש של B144 וגוגל שיקפיץ את שיווק העסק

כל הסיבות למהר ולהירשם לשירות החדש שלנו שכולל סנכרון, הקמה וניהול כרטיס עסק ב-Google My Business לנוכחות מקסימלית בדיגיטל

מאת: | זמן קריאה: 02:14 דק' | אוגוסט 2020 | מערכת B144 דיגיטל |

 • נוכחות, נוכחות, נוכחות. בסופו של דבר, מה שנותן לך יתרון יחסי על המתחרים, הוא הנוכחות הדיגיטלית שלך ברשת. המטרה היא להעלות את המודעות של הצרכן לעסק שלך – ולהיות במקום הנכון בזמן הנכון.

  הבעיה היא שלרוב נוכחות ברשת עולה הרבה כסף, ועסקים קטנים או בינוניים בדרך כלל לא יכולים להרשות לעצמם פרסום בתקציבים גדולים.

  מה עושים? ל-B144 יש את הפיתרון המושלם בשבילכם. מהיום הנוכחות הדיגיטלית שלכם תהיה משמעותית יותר בעזרת מנוע החיפוש המוביל – גוגל.

  שותפות פרימיום לטובת העסק שלך

  שיתוף פעולה ייחודי בין B144 וגוגל מאפשר לכל עסק שיש לו כרטיס ב-B144 להופיע גם בכרטיס עסק, עם אותם הפרטים, בגוגל: כולל טלפון, כתובת, מאפיינים, תמונות של העסק, ביקורות ותגובות. הכרטיס מופיע בצורה בולטת בגוגל, עם כל המידע שבחרתם שיופיע, וכל המידע שהוסיפו גולשים, על העסק שלכם.

  כרטיס העסק שלכם בגוגל יופיע לגולשים גם במקרים הבאים:

  • מישהו חיפש משהו באזור? (נניח "תופרת בגבעתיים" או, "חשמלאי בעפולה") העסק שלכם יופיע ברשימה יחד עם עוד עסקים באזור.
  • מישהו מתכנן מסלול או מנווט במפה של גוגל? העסק שלכם מופיע בתור נקודת ציון עם תמונות וכל המידע הרלוונטי.

  נקודות על מפה אינטרנטית

  כרטיס עסק בגוגל שם את העסק שלך על המפה

  במה זה שונה מכרטיס העסק ב-B144?

  הכרטיס העסקי בגוגל הוא למעשה מוצר נוסף על חבילות הפרסום של B144 שמעניק לעסק שלך עוד נכס אינטרנטי לקידום האתר בגוגל. צוות המומחים לשיווק דיגיטלי ב-B11 דואגים לשיוך ואימות העסק מול גוגל (תהליך סבוך שנדרש כאשר מישהו רוצה להקים כרטיס עסק בגוגל), מסנכרנים את המידע בכרטיס עם כרטיס העסק שלך ב-B144, ומסייעים לך במיטוב ובניתוח הנתונים במערכת הניהול של הכרטיס.

  אתם יכולים להמשיך לעבוד כרגיל בזמן שאנחנו נדאג לכל השאר: כל המידע שקיים בכרטיס העסק שלכם ב-B144 יופיע בכרטיס העסק בגוגל.

  למה זה כל כך טוב?

  ראשית, גוגל הוא האתר הנצפה ביותר ברשת. בשנת 2019 גלשו באתר גוגל מעל 62 מיליארד פעמים. בכל יום מתבצעים בגוגל בממוצע 3.5 מיליארד חיפושים! הנתון הזה קובע חד משמעית שנוכחות של העסק שלכם בתוצאות החיפוש תעלה באופן דרסטי את החשיפה שלכם ברשת.

  חיפוש בטלפון

  רוב מוחלט של החיפושים מתבצעים בגוגל, אל תוותרו על הנוכחות שלכם שם

  בנוסף, נכון להיום, גוגל הוא הכלי המוביל לחיפוש גאוגרפי. בשנת 2019 מעל מיליארד איש בחודש השתמשו בכלי המפות של גוגל. לכן, אם יש לכם עסק מקומי, כרטיס העסק בגוגל יכול לתרום לשיווק שלכם בצורה משמעותית, ולהוביל עוד אנשים שמחפשים שירות מקומי ליצור קשר או לצפות בכרטיס העסק שלכם.

  יתרון חשוב נוסף הוא מערכת הניהול של הכרטיס, שמאפשרת לך להפיק מידע חשוב מתוך כרטיס העסק שלכם בגוגל. מרגע שיש לכם כרטיס בגוגל אתם יכולים לצפות בנתוני העמוד:

  • כמה גולשים פעלו או צפו בכרטיס
  • כמה חיפשו את שם העסק שלך
  • כמה חיפשו את הקטגוריה שלך
  • כמה צפו במפה
  • כמה הקליקו על הכתובת וביקשו הוראות הגעה לעסק
  • כמה הקליקו על הטלפון וביקשו לחייג לעסק שלך

  הנתונים הללו יכולים לעזור לכם לשפר את הכרטיס, לבדוק איזה נתונים חלשים יותר ולשפר בהתאם, כדי ליצור מצב שיותר גולשים שנתקלים בכרטיס העסק שלכם מחייגים ויוצרים קשר.

  שיעור קצר בפסיכולוגיה שיווקית

  אחד הכלים החשובים בשיווק הוא הוכחה חברתית. הוכחה חברתית בנויה על ההנחה שאנחנו, בני האדם, יצורים חברתיים, ולכן ברגע שהרושם שמתקבל הוא שמדובר בעסק שאחרים ביקרו בו או כתבו לו ביקורות אוהדות, האמינות של העסק עולה באלפי מונים וזה מניע את המשתמש לבקר בעסק או לפנות אליו בעצמו.

  גם כרטיס העסק של גוגל בנוי בצורה כזאת, יש בו אפשרות להוסיף ביקורות, דירוג ותמונות של גולשים שביקרו במקום וגם אפשרות לבעל העסק להגיב לביקורת שלהם. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבקש ממספר לקוחות קבועים ומרוצים לכתוב לכם ביקורת, והתוצאה תהיה כרטיס עסק אפקטיבי וממיר הרבה יותר.

  אז למה כדאי להצטרף?

  מאחר ו-B144 הוגדר כשותף פרימיום של גוגל בישראל, יש לכם הזדמנות לפרסם את העסק במחיר אטרקטיבי, להגדיל חשיפה ולחזק את העסק שלכם בצורה משמעותית. בכל זמן שתרצו תוכלו להתעדכן בנתוני השימוש או לעדכן את המידע בכרטיס, בקלות.

  רוצים להגדיל חשיפה עסקית בענקית החיפושים גוגל? פנו עכשיו למומחים של B144 כדי ליצור כרטיס עסק עדכני ואפקטיבי!

   

   

   


  B144 דיגיטל אחת מהחברות המובילות בתחום הפרסום בדיגיטל עם תג איכות של גוגל פרטנרס (Google Partner).
  כחברה העובדת בשותפות קבועה עם גוגל, אנחנו מומחים בשיוק דיגיטלי ויודעים בדיוק איפה הקהל שלכם נמצא ומה הם מחפשים.
  תנו למומחים של B144 דיגיטל למצוא לכם את חבילות הפרסום המשתלמות ביותר, כלי פרסום דיגיטליים חדשניים ופתרונות שיווק במטרה להגדיל את כמות הלקוחות שלכם.     לחבילות הפרסום שלנו לחצו כאן >>>

  גוגל פרטנרס

  תג איכות גוגל פרטנרס

 • דילוג לתוכן