רוצה לפרסם חינם את העסק שלך ב B144? להוספה >

5 טיפים סודיים לפייסבוק

יש כמה דברים נסתרים בפייסבוק שיכולים לעזור לדף העסקי שלכם

2018-01-22

https://digital.b144.co.il/5-%d7%98%d7%99%d7%a4%d7%99%d7%9d-%d7%a1%d7%95%d7%93%d7%99%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%a4%d7%99%d7%99%d7%a1%d7%91%d7%95%d7%a7/

מאת: | זמן קריאה: 01:27 דק' | ינואר 2018 | מערכת B144 דיגיטל |

 • 5 טיפים סודיים לפייסבוק
  הסודות שחייבים להכיר

  אוקיי, אז יש לכם פייסבוק. אבל האם אתם באמת יודעים להשתמש בפלטפורמה החזקה בעולם? יש כל כך הרבה דברים שניתן לבצע בפייסבוק – פונקציות רשמיות, פונקציות נסתרות, אלו הנגישות ואלו הנמצאות במרחק כמה לחיצות בלבד. הנה 5 טיפים סודיים ממרתפי הרשת החברתית, שיהפכו אתכם למביני עניין אמיתיים

  האינבוקס שלא ידעתם שיש לכם

  תיקיית ״Message Request״ (תיקיית ״Others״ לשעבר) היא המקום אליו שולח פייסבוק את כל ההודעות מאנשים שאינם חברים שלכם. בין אם חברים ישנים מהתיכון או דואר ספאם, מי יודע?! יש רק דרך אחת לגלות! כדי לבדוק הודעות אלו, לחצו על סמל ״הודעות״ בחלק העליון של מסך הבית, זה יכניס אתכם לתיבת הדואר הנכנס שלכם. מצד ימין תמצאו את הלחצן של ״Message Request״, ולאחר שתלחצו עליו תראו קישור האומר ״See Filtered Requests״ – לחצו עליו ותוכלו לראות הודעות שקיבלתם מאנשים זרים. תיהנו!

   

  הסרת אפליקציות שאין בהן שימוש

  כשאתם מתקינים יישומים או מעניקים הרשאות דרך פייסבוק, אתם מעניקים לעתים קרובות גישה למרבית האינפורמציה הקיימת בחשבון שלכם. כדי לצמצם את התופעה, מחקו את האפליקציות שאין בהן שימוש: לוחצים על ״Account״, לאחר מכן על "Privacy Settings", ואז "Edit Your Settings". לוחצים על הקטגוריה Apps בתחתית השמאלית של המסך, ומסמנים x על אפליקציות שרוצים להסיר.

   

  סוף סוף תמצאו את כל ההודעות

  סוף סוף תמצאו את כל ההודעות (צילום: shutterstock)

   

  העבירו קבצים דרך פייסבוק

  כאשר אתם פותחים את המסנג׳ר של פייסבוק, יש סימן של אטב ניירות קטן בתחתית. לחיצה עליו תאפשר לכם להעלות ולשלוח קבצים ישירות מהמחשב שלכם. המקבל יכול ללחוץ על הלינק ולהוריד את הקבצים ששלחתם.

   

  רוצים לפרסם בפייסבוק ולהביא עוד לקוחות? התייעצו עם המומחים של B144

   

  העבירו כסף דרך פייסבוק

  אם פעם היה זה western union, היום זה פייסבוק. כדי לאפשר זאת, לחצו על settings ואז על payments על מנת להכניס מספר אשראי. ברגע שהפרטים אושרו, אתם יכולים לשלוח או לגבות תשלום באמצעות המסנג׳ר – בחלון הצ׳אט תוכלו לראות סימן של דולר בתחתית. קה-צ׳ינג!

   

  אפשר גם לשלם דרך פייסבוק

  אפשר גם לשלם דרך פייסבוק (צילום: shutterstock)

   

  הורידו העתק של הפייסבוק שלכם

  רוצים העתק של כל מה שאי פעם פרסמתם בפייסבוק? כן, הכוונה היא ל-ה-כ-ל: כל פוסט, כל תמונה, כל וידאו, כל הודעה ושיחה בצ׳אט – ועוד מלא דברים שאתם אפילו לא חשבתם שקיימים. אתם יכולים לעשות זאת בקלות! לחצו על settings ואז על general. לאחר מכן לחצו על הלינק ״download a copy of your facebook data" בתחתית, ועקבו אחר ההוראות החל מאותו רגע. הפיצ׳ר הזה מאפשר לכם לקחת טיול בארץ הזיכרונות הפייסבוקית, או לשמור את המידע למקרה שאי פעם תחליטו למחוק את חשבון הפייסבוק שלכם. בנוסף, הדבר אף יכול להועיל כשיש צורך משפטי להוכיח משהו.

   

  אם להיות כנים, קצרה היריעה מלפרט פה את כל הטיפים הסודיים של פייסבוק. בחרנו עבורכם 5 שימושיים ביותר – אך כדי באמת לשלוט ברשת החברתית על בוריה, יש צורך בזמן, אנרגיות והמון סבלנות. בהצלחה!

   

 • דילוג לתוכן