רוצה לפרסם חינם את העסק שלך ב B144? להוספה >

5 כלים חינמיים לפייסבוק שכדאי להכיר

הרשת החברתית הפופולרית בעולם נותנת לכם כלים שישדרגו לכם את העמוד - בחינם

מאת: | זמן קריאה: 01:14 דק' | פברואר 2018 | מערכת B144 דיגיטל | שיתוף באמצעות דואר אלקטרוני שיתוף בפיסבוק שיתוף בטווטר

5 כלים חינמיים לפייסבוק שכדאי להכיר
פשוט תעשו לייק

שיווק בפייסבוק הוא חלק מארגז הכלים הסטנדרטי של כל משווק בשנת 2018. אך כדי לבלוט ברשת החברתית, יש צורך גם ביצירתיות. בדיוק לשם כך אספנו 5 כלים חינמיים ויעילים בפייסבוק, אשר אינם דורשים מיומנות גבוהה ויעזרו לכם לקדם את העמוד שלכם אל מעבר למצופה. מתחילים:

Heyo

יצירת קמפיינים בפייסבוק המותאמים לכל מכשיר סלולרי. אפליקצית Heyo מאפשרת לכם לחסוך זמן יקר עם תבניות פייסבוק מוכנות מראש, שליטה מלאה באמצעות עורך drag&drop, תכונות שיתוף מובנות אשר יהפכו את הקהל שלכם לכוח שיווקי אדיר ועוד. תוכלו לערוך קמפיין ניסיון בחינם או להשתמש בגרסא חינמית מוגבלת, ולאחר מכן על בסיס תשלום חודשי.

TabSite

כלי המאפשר ליצור ולנהל דפי פייסבוק, יישומים, קמפיינים פרסומיים ותחרויות פייסבוק בהתאמה אישית. TabSite הוא כלי נוח וקל להתקנה ותפעול, מושלם עבור עיצוב פיקסלים מושלם ללא קידוד או תכנות ושילוב טופס ליצירת קשר. בשילוב עם כלי פייסבוק מובנים המאפשרים לערוך הגרלות ותחרויות, לייבא הודעות בלוג, להוסיף קטעי וידאו של YouTube, להוסיף מצגות, להריץ תמונות ועוד – קיבלתם את כל מה שצריך כדי לקדם ולנהל את העמוד שלכם מ-א׳ עד ת׳.

Facebook Timeline Contest

ערכו תחרויות בחינם בדף הפייסבוק שלכם, תגמלו את העוקבים שלכם, הגבירו את מעורבותם והשיגו אוהדים חדשים לדף שלכם באמצעות שאלונים, חידונים ותחרות תמונות. הכלי הזה של פייסבוק הוא חינמי לחלוטין, וכך יישאר. תוכלו לערוך כל תחרות שתרצו, כמה פעמים שתרצו ובמספר עמודים בלתי מוגבל.

Pagemodo

כלי המאפשר לבנות דפי פייסבוק מותאמים אישית באמצעות לשונית קבלת פנים (welcome tab) אליה אתם מכניסים תוכן מקורי ואיכותי משלכם. תוכלו לנהל עמוד פייסבוק עסקי, ליצור לשוניות בהתאמה אישית, להשתמש במעצב תמונת קאבר (cover photo), לקבל השראה והצעות לתכנים לפוסטים ולתזמן פוסטים על בסיס יומי.

Woobox

בגרסה החינמית של האפליקציה לפייסבוק, תוכלו להוסיף טאבים מעוצבים לדף העסקי אשר יפנו את הגולשים לדפי html, לחלון iframe המציג דף מ-url אחר בתוך הדף העסקי בפייסבוק (לרבות ערוצים מרשתות חברתיות אחרות), או לחילופין לבצע redirect לכתובת חיצונית כמו אתר האינטרנט שלכם, חנות אינטרנטית, דף הרשמה, דף נחיתה וכדומה. הגרסה בתשלום תפתח בפניכם עוד שירותים רבים ומגוונים כגון עריכת תחרויות, חידונים, קופונים, טפסים, דפי נחיתה וכו׳ – הכול כחלק אינטגרלי מהדף.

קידום העסק שלכם בפייסבוק מתחיל אצל מומחי הדיגיטל של B144

חשוב לציין כי כל הכלים הנ״ל מציעים אפשרויות חינמיות ואפשרויות בתשלום. עליכם לבחור את הכלים הנכונים עבורכם על בסיס הצרכים של העסק שלכם, אופי המותג וכמובן – היכולות שלכם. כך או כך, מומלץ להיעזר באנשי מקצוע לקידום, שיווק ופרסום ברשתות החברתיות, אשר אמנם יוסיפו עוד קצת לתקציב השיווקי, אך בסופו של דבר יגדילו את התועלת משמעותית.

שיתוף באמצעות דואר אלקטרוני שיתוף בפיסבוק שיתוף בטווטר