רוצה לפרסם חינם את העסק שלך ב B144? להוספה >

בעלי עסקים: האם אתם מפספסים את אפיק הפרסום החינמי הזה ברשת?

היתרונות בפתיחת כרטיס עסק באתרים מובילים

2019-02-20

https://digital.b144.co.il/5-%d7%a1%d7%99%d7%91%d7%95%d7%aa-%d7%9e%d7%a2%d7%95%d7%9c%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%a4%d7%aa%d7%95%d7%97-%d7%9b%d7%a8%d7%98%d7%99%d7%a1-%d7%a2%d7%a1%d7%a7-%d7%91%d7%a4%d7%95%d7%a8%d7%98%d7%9c%d7%99%d7%9d/

מאת: | זמן קריאה: 01:58 דק' | פברואר 2019 | מערכת B144 דיגיטל |

 • דמיינו מרוץ שבו בכל פעם שאתם חוצים את קו הסיום, אתם רואים קו נוסף – רחוק יותר, עם יותר מתחרים שרצים לקראתו. כך בדיוק נראה קידום עסקים ברשת – מרוץ שלא נגמר ורק הופך מורכב ומאתגר יותר ויותר. אז איך מנצחים בו? אחת הדרכים היא להשתמש בפורטלים הפופולריים ביותר, כמו זה של B144, ולרתום אותם להשגת יתרון משמעותי ובולט.

  כיום כל אחד יכול לפתוח כרטיס עסק ב-B144 בחינם ובכמה צעדים פשוטים בלבד. הכרטיס הזה הוא כלי שיווקי נוסף שעובד לקידום המטרות שלכם ברשת – גם בלי שתשקיעו בו זמן או מאמץ. למה אתם צריכים את זה? גלו בעצמכם:

  רעיון פשוט וחינמי

  רעיון פשוט וחינמי – עם השפעה אדירה על הפרסום שלכם ברשת

   

  רוצים להתחיל? פתחו עכשיו כרטיס עסק ב- B144 ללא עלות >>>

   

  1. בגלל שיטת הניקוד של גוגל

  גוגל בוחרת להציג את תוצאות החיפוש במנוע הפופולרי שלה על פי דירוג סודי שהיא נותנת לאתרים בהתאם לקריטריונים משתנים. למרות שאופן הדירוג נשמר יחסית בסוד, ישנם כמה גורמים שאנחנו יודעים שמשפיעים עליו – כמו גודל האתר ואמינותו, כמות הכניסות אליו, תדירות העדכון שלו והרלוונטיות של התכנים לגולש.

  פורטלים גדולים כמו B144 והעמודים הפנימיים שלהם מדורגים גבוה בשורות החיפוש של גוגל. כרטיס עסק בפורטלים כאלו הוא מעיין "מיני-סייט", כלומר אתר קטן בתוך פורטל גדול שזוכה באופן אוטומטי לדירוג גבוה בגוגל. כך אתם יכולים "לרכוב על הגל" ולהשיג תוצאות גבוהות בקידום בגוגל – במאמץ מינימלי.

  2. בגלל החיבור עם הנכסים האחרים שלכם

  יש לכם אתר או עמוד עסקי ברשתות החברתיות? ככל שיותר אתרים גדולים ואמינים יפרסמו לינקים שמפנים לנכסים הדיגיטליים האלו – כך גם הדירוג שלהם ישתפר. כרטיס עסק בפורטל B144 ובאתרים גדולים אחרים, מאפשר גם פרסום לינקים לפלטפורמות הדיגיטליות המובילות שבהן אתם משתמשים. הקישור הזה בהחלט יועיל מאוד למאמצי הקידום שלכם בגוגל ובמנועי חיפוש מובילים אחרים.

   

  החיבורים יעשו לכם רק טוב

  החיבורים יעשו לכם רק טוב

   

  3. כי הלקוחות הפוטנציאליים שלכם כבר שם

  לפורטל B144 יש מיליוני כניסות ייחודיות בכל יום וגולשים רבים פונים ישירות אליו כדי לחפש נותני שירות, אנשי מקצוע וחנויות. בעבור גולשים רבים, זהו המקור הראשון והנוח ביותר לחיפושים כאלו ולכן, גם אם לעסק שלכם יש אתר שמקודם בגוגל – חבל לוותר על אפיק קידום נוסף שעשוי בהחלט להגדיל במידה ניכרת את הבולטות של העסק שלכם.

  4. כי רק מעטים באמת יחפשו את העסק שלכם בגוגל

  נניח שיש לכם עסק של עיצוב פנים בתל אביב שנקרא "מג'סטיק עיצוב פנים". כמה אנשים לדעתכם יחפשו את שם העסק בגוגל בשבוע הקרוב וכמה יחפשו "מעצב פנים בתל אביב"?

  היתרון ברישום לפורטלים גדולים הוא שהם מקטלגים את העסקים בהם על פי קטגוריות ומיקום גאוגרפי – בצורה שמשפיעה גם על אופן ההצגה שלהם בגוגל. כך, כשיחפשו בגוגל "מעצבי פנים בתל אביב" – ייתכן שאחת התוצאות הראשונות אכן תהיה "מג'סטיק" – גם בלי שתשקיעו כסף בקידום כרטיס העסק על פי מילות החיפוש האלו.

   

  לכו תדעו איך באמת יחפשו אתכם ברשת

  לכו תדעו איך באמת יחפשו אתכם ברשת

   

  5. כי זה הרבה יותר מכלי קידום

  נכון, הקידום בגוגל חיוני לפעילות העסקית שלכם, אך חלק לא פחות חשוב מהתהליך הוא גם לשכנע את הגולשים לבחור בכם על פני נותני שירות אחרים. כרטיסים בפורטלים גדולים מאפשרים לכם להכניס גם ביקורות מלקוחות מרוצים, להוסיף תמונות שמושכות את העין, לעדכן שעות פתיחה, לפרסם מחירים למוצרים מובילים, להפעיל ניווט קל לבית העסק ועוד. כל הכלים האלו עשויים בהחלט לתת לגולש בדיוק את הדחיפה שדרושה לו כדי לקבל את ההחלטה הנכונה.

  מוכנים לקחת את מאמצי הקידום שלכם לשלב הבא?

  לצד כל היתרונות האלו – חשוב להבין כי פתיחת כרטיס עסק ב-B144 ניתנת לכלל בעלי העסקים בקלות וחשוב מכך – בחינם. זוהי דרך יעילה ביותר ליצור בולטות במנועי החיפוש בפרט וברשת בכלל, לרכז את כל המידע השיווקי החשוב ביותר שלכם במקום אחד ולוודא שהגולשים לא יפספסו אתכם בחיפוש מוצרים ושירותים רלוונטיים.

  רוצים להתחיל? פתחו עכשיו כרטיס עסק ב- B144 ללא עלות >>>

 • דילוג לתוכן