רוצה לפרסם חינם את העסק שלך ב B144? להוספה >

תוכן שיווקי
ומיתוג

תוכן שיווקי ומיתוג מהו?

כולנו מוקפים בפרסומות מהיום שבו אנחנו נולדים ולכן המוח שלנו באופן טבעי מפתח אדישות מסוימת למסרי הפרסום הקונבנציונליים. בעידן האינטרנט והטלפונים החכמים, הגירויים והמסרים מקיפים אותנו מכל עבר, מה שהופך את האדישות והניכור לחזקים יותר מתמיד – וזה מחייב את המפרסמים להיות יצירתיים הרבה יותר ולחשוב מחוץ לקופסה כדי להגיע לליבם של הצרכנים.

על פי כל התחזיות והמחקרים, תוכן שיווקי ומיתוג נמנים בין הדרכים היעילות ביותר לפרוץ את מחסום האדישות ולפרסם ביעילות. לכן, השיטות האלו ככל הנראה יתפסו נתחים משמעותיים יותר ויותר ממאמצי הפרסום והשיווק גם בשנים הבאות.

תוכן שיווקי ומיתוג, למי זה מתאים?

תוכן שיווקי הוא תוכן שנועד לפרסם – אך לא בדרך שכולם רגילים אליה. זהו תוכן שנועד בראש ובראשונה לספק ערך כלשהו לקהל – ללמד דברים חדשים, לבדר, לרגש או אפילו לקדם מסרים חברתיים חשובים, כאשר הפרסום הוא שולי ונעשה “על הדרך”.

מיתוג, בשונה ממה שרבים מאמינים, זה לא רק עיצוב לוגו, אלא כל המהלכים שעוזרים “לשתול” את המותג במוחם של הצרכנים כך שהם יזכרו אותו לאורך זמן וירגישו מחוברים יותר אליו.
במיתוג משתמשים בכלים שונים ומגוונים – שפה עיצובית שמוטמעת לכל אורכו ורוחבו של הארגון, צבעים שמשקפים את אופי המותג, סלוגן קליט, לוגו מקורי ואפילו מיתוג קולי שמתאים כמו כפפה למטרות הארגון.

תוכן שיווקי ומיתוג ב- B144 דיגיטל

אז איך עושים את זה נכון? תוכלו כמובן להיעזר במומחים של B144 או לרכוש כמה כלים בסיסיים בעצמכם בעזרת המדריכים כאן באתר.