רוצה לפרסם חינם את העסק שלך ב B144? להוספה >

ג'ינגל עסקי

מיתוג קולי, ג’ינגל עסקי – כל מה שרצית לדעת

אם אתם משתמשים בקביעות באפליקציית הניווט של Waze ולפתע הקריינית תיתקל בכם באקראי ברחוב ותשאל אתכם שאלה – מיד תזהו אותה ותחשבו על האפליקציה הפופולרית, נכון?

זו רק דוגמה אחת מבין רבות שממחישה עד כמה קולות וצלילים זוכים למקום של כבוד בארכיוני הזיכרון של כולנו. סריקות MRI אף מוכיחות כי קולות, צלילים ומוזיקה מצליחים “להצית” אזורים מסוימים במוח ולהשפיע על תהליכי החשיבה ועל הרגשות של כולנו.

כשמדברים על “מיתוג קולי או ג’ינגל עסקי” בעצם מתייחסים לכל הפעולות שמבטיחות שהמותג שלנו יישאר בזיכרון של הקהל ולא ייצא משם – אז למה לא להשתמש בקולות ומוסיקה כדי לתת דחיפה משמעותית למאמצים האלו?

במיתוג קולי, אנחנו יכולים למעשה להשתמש באמצעי שיש בכל בית עסק – הטלפון העסקי – ולהפוך אותו לכלי מיתוגי שעובד בשבילנו בכל שיחה עם לקוח קיים או פוטנציאלי. זאת באמצעות שינוי צליל ההמתנה – כך שיכיל קריינות שמתאימה לאופי העסק, ג’ינגל שיידבק כמו מסטיק למוחם של המאזינים וגם מסרים שיווקיים ופרסומיים שעשויים לתרום להגדלת המכירות בבית העסק.

מיתוג קולי, ג’ינגל עסקי עם המומחים של B144 דיגיטל

אז איך מייצרים מיתוג קולי שבאמת ישפיע על הקהל שלכם? הצצה במאמרים האלו תעזור לכם להכיר קצת יותר את התחום ולהבין איך באמת הוא פועל.

מוכנים להפיק את הג’ינגל המושלם לעסק? בואו לעשות את זה עם המומחים של B144 דיגיטל >>