רוצה לפרסם חינם את העסק שלך ב B144? להוספה >

פרסום וקידום
בגוגל

פרסום בגוגל

גוגל היא ללא ספק רשת החיפוש המובילה בעולם. ביותר מ-20 שנות פעילות היא הספיקה להפוך את עצמה למקור הראשון שאנחנו הולכים אליו עם הבעיות שלנו, גורמת לנו לא פעם לנסות לאבחן מחלות בעצמנו במקום ללכת לרופא (אם כי לא בטוח שזה חיובי כל כך) וגם, כמובן, שינתה את האופן שבו אנחנו מפרסמים מהקצה אל הקצה.

בעבר, כדי לקדם את המסר שלכם נדרשתם לשלם המון כסף בשביל פרסומות בטלוויזיה ובעיתונים ארציים או להשקיע בפרסומים ברדיו או במקומונים ביעילות נמוכה. כיום, פרסום בגוגל מאפשר להגיע לכל אדם שמחפש מילות מפתח שקשורות לעסק שלכם – בעלות משתלמת למדי.

פרסום וקידום בגוגל

פרסום וקידום בגוגל מאפשר להציג גם מודעות עם תמונות באתרים שקשורים לנושא הקמפיין שלכם וגם מודעות ממומנות בתוצאות החיפוש. מערכת פרסום גוגל מאפשרת גם למדוד את יעילות הקמפיין בזמן אמת, לבחון כמה גרסאות כדי לאתר את היעילה ביותר ולבצע שינויים בזמן אמת למיקסום התוצאות.

עם זאת, כדי לנצל את הפלטפורמה כראוי, חשוב ללמוד אותה היטב, להכיר את כל החידושים במערכת שמתעדכנת כל הזמן וגם לקחת השראה מהאנשים שמשיגים את התוצאות הכי איכותיות.

פרסום בגוגל וקידום בגוגל עם המומחים של B144 דיגיטל

למזלכם, המומחים של B144 כאן כדי לעשות בשבילכם את העבודה הקשה ולרכז את כל המידע שחשוב להכיר כדי לפרסם בגוגל כמו גדולים.

אחרי שתקראו את המדריכים שהכנו בעבורכם, תוכלו להיעזר במומחים שלנו גם בניהול בפועל של הקמפיינים. רוצים לדעת עוד?כנסו לאתר B144 דיגיטל וגלו את כל הסודות בעולם של פרסום בגוגל.