רוצה לפרסם חינם את העסק שלך ב B144? להוספה >

כרטיסי עסק
ב-b144

חשיבות כרטיסי עסק  ברשת

האינטרנט הפך את החיפוש של שירותים, מוצרים ואנשי מקצוע לפשוט ונגיש מאי פעם. כיום, כשאנחנו רוצים לחפש עסקים ברשת – כל מה שאנחנו צריכים זה לתפוס את המקלדת או הסמארטפון ולהתחיל “לתקתק”. בישראל, אחת הדרכים המרכזיות לעשות זאת היא באמצעות מדריך העסקים של B144 – מאגר מידע עצום של בעלי עסקים עם מיליוני כניסות ייחודיות בכל חודש.

כרטיסי העסק ב-B144 מכילים את כל המידע החיוני על בית העסק שלכם – לרבות כתובת, תיאור העסק, טלפון, אתר, ביקורות גולשים, תמונות, מוצרים וסרטוני תדמית. הכרטיס ניתן לכל בעלי העסקים בישראל בחינם ומשמש ככלי שיווקי נוסף שמקדם את המטרות שלכם במרחב הדיגיטלי – בצורה קלה ונוחה מאי פעם.

מערכת B144 פותחה בצורה שמאפשרת לכל בעל עסק לנהל את כרטיס העסק שלו בקלות וגם בלי ידע נרחב בדיגיטל. עם זאת, ישנם לא מעט “טריקים” ועצות שיסייעו לכם להפיק יותר מהכרטיס שלכם ולהבטיח שאתם באמת נהנים מהיתרונות האדירים שהוא מציע לכם.

כרטיסי עסק ב-B144 דיגיטל

איך עושים את זה? המדריכים שלפניכם יציגו לכם את כל המידע שחשוב לדעת על הכרטיס שלכם ב-B144. רוצים עזרה נוספת בקידום העסק שלכם במדריך העסקים ובפלטפורמות נוספות? בואו לדבר על זה ולקבל הצעה משתלמת במיוחד מהמומחים של B144 דיגיטל >>