רוצה לפרסם חינם את העסק שלך ב B144? להוספה >

הקמת אתר
שיווקי

הקמת אתר שיווקי

כשאתם פוגשים קולגות או לקוחות פוטנציאליים בכנסים, אירועים או סתם ככה ברחוב, אתם יכולים לתת להם כרטיס ביקור שמציג אתכם ואת העסק שלכם – אך הוא כנראה ילך לאיבוד בארנק או ייזרק כבר בדקות שאחרי השיחה. מנגד, שליחת לינק לאתר העסקי תבטיח שהם יקבלו את כל המידע החשוב – בקלות, בפשטות ובלי לבזבז יותר מדי זמן.

מה המשמעות של הקמת אתר שיווקי?

האתר העסקי שלכם הוא במידה רבה כרטיס הביקור של העסק ברשת, זה שמגולל את הסיפור הייחודי שלו ומבליט את היתרונות שחשוב לכם להראות לעולם – אך זו ממש לא מטרתו היחידה. אתר עסקי יכול להיות פלטפורמה למכירת המוצרים שלכם או לחשיפה לקהלים חדשים – גם בלי שתשקיעו בקמפיינים שיווקיים ספציפיים.

הקמת אתר שיווקי, כזה שמבטיח תוכן רלוונטי שמתעדכן כל הזמן, חוויית גלישה מהירה ומהנה והתאמה להצגה גם בטלפונים ניידים – גם יהיה מקודם גבוה יותר בגוגל וגם יגרום לגולשים לרצות להישאר בו יותר. זהו הקלף הסודי שיבטיח שהאתר ימשיך לשרת אתכם בכל עת ובהצלחה רבה.

הקמת אתר שיווקי עם המומחים של B144  דיגיטל

הקמת אתר שיווקי הנו תהליך שחשוב להיעזר באנשי מקצוע – אז איך מעצבים אתר שיוצג במיקום גבוה בגוגל? איך משפרים את חווית הגלישה? איך מנהלים חנות וירטואלית מוצלחת? על כל השאלות האלו ועוד תוכלו למצוא תשובות במדריכים שלפניכם, שיפסקו לכם את הבסיס האיתן שאתם צריכים כדי להתחיל.

כשתהיו מוכנים לצאת לדרך, תוכלו לקבל הצעה משתלמת מהמומחים של B144 לבניית אתר שיעבוד בשבילכם 24/7 >>